Media Recorder (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Media
pt: Mídia

en: Not installed
pt: Não instalado

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pt: O arquivo %file não pôde ser salvo. Ocorreu um erro desconhecido.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pt: Subpasta opcional dentro do destino de upload onde os arquivos serão armazenados. Não incluir barras anterior ou posterior.
