Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Audio
bg: Музика

en: Media
bg: Медия

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
