Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Audio
da: Lyd

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
da: Valgfri undermappe hvor uploadede filer gemmes. Medtag ikke indledende og afsluttende skråstreger.

en: Include file in display
da: Vis fil

en: The description may be used as the label of the link to the file.
da: Beskrivelsen kan bruges som etiket på linket til filen.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
da: Adskil endelser med mellemrum eller komma og udelad punktummet.
