Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Media
es: Multimedia

en: Not installed
es: No instalado

en: Video
es: Vídeo

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
es: Subdirectorio opcional dentro del destino de subidas donde se almacenarán los archivos. No escriba barras ni al inicio ni al final.

en: Include file in display
es: Incluir archivo en presentación

en: The description may be used as the label of the link to the file.
es: La descipción se puede usar como etiqueta del enlace al archivo.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
es: Separe las extensiones con un espacio o una coma y no escriba el punto que las precede.
