Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Audio
fa: صوتی

en: Media
fa: رسانه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Video
fa: ویدیو

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.

en: Include file in display
fa: فایل در نمایش باشد

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب پیوند به فایل استفاده گردد.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.
