Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fi: Vaihtoehtoinen alakansio latauskohteessa johon tiedostot tallennetaan. Älä sisällytä edeltävää tai seuraavaa "/" merkkiä.

en: Include file in display
fi: Sisällytä tiedosto näkymään

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fi: Kuvausta voidaan käyttää tiedostolinkin etikettinä.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
