Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
gl: Subdirectorio opcional dentro do destino de subidas onde se almacenarán os arquivos. Non escriba barras nin o inicio nin o final.

en: Include file in display
gl: Incluir arquivo en presentación

en: The description may be used as the label of the link to the file.
gl: A descición pódese usar como etiqueta do enlace o archivo.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
