Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Media
lv: Multivide

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
