Media Recorder (7.x-1.0-alpha8) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Media
th: สื่อ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Video
th: วีดีโอ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
