Media Recorder (7.x-1.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཡན་ལག་གི་འཇུག་སྣོད་དེ། ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་སའི་ཡར་སྤྲོད་གནས་ཡུལ་དུ་ཡོད་དགོས། དེའི་འགོ་དང་མཇུག་ཏུ་ཡོ་ཤད་ཡོད་མི་ཉན།

en: Include file in display
bo: འཆར་ངོས་སུ་ཡིག་ཆ་འཇུག་པ

en: The description may be used as the label of the link to the file.
bo: གསལ་བཤད་འདི་ཡིག་ཆ་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང་ལ་སྤྱོད་སྲིད།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
