Media Recorder (7.x-1.0-alpha9) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Audio
hi: आवाज

en: Media
hi: मीडिया

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Video
hi: वीडियो

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .
