Media Recorder (7.x-1.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Audio
ru: Аудио

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Video
ru: Видео

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ru: Необязательный каталог внутри каталога для загрузок, который будет создан для хранения файлов этого поля. Не добавляйте косую черту в начале и в конце пути.

en: Include file in display
ru: Включить файл в отображение

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ru: Описание может использоваться как текст ссылки на файл.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ru: Введите расширения через пробел или запятую. Не используйте точку перед расширением.
