Media Recorder (7.x-1.0-alpha9) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Audio
tr: Ses

en: Media
tr: Medya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
tr: Dosyaların saklanacağı yükleme konumunda isteğe bağlı alt dizin. Önüne ya da ardına eğik çizgi (/) eklemeyin.

en: Include file in display
tr: Dosyayı gösterime dahil et

en: The description may be used as the label of the link to the file.
tr: Bu açıklama, dosyaya olan bağlantılarda etiket olarak kullanılabilir.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
tr: Uzantıları virgül ile boşluk bırakarak yazın, nokta koymayın.
