Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: edit
cs: upravit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.

en: Include file in display
cs: Zobrazit soubor

en: The description may be used as the label of the link to the file.
cs: Popis lze použít jako název odkazu na soubor.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: Maximum Width
cs: Maximální šířka
