Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: edit
et: muuda

en: Audio
et: Heli

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Include file in display
et: Kaasa fail ekraanile

en: The description may be used as the label of the link to the file.
et: Kirjeldust saab kasutada failile viitava lingi märgendina.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.
