Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: edit
hr: uredi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Include file in display
hr: Uključi datoteku u prikaz

en: The description may be used as the label of the link to the file.
hr: Opis može biti korišten kao etiketa ili poveznica ka datoteci.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
