Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
id: Subdirektori opsional dalam tujuan upload dimana berkas akan disimpan. Jangan sertakan garis miring sebelumnya atau garis miring.

en: Include file in display
id: Termasuk berkas di tampilan

en: The description may be used as the label of the link to the file.
id: Deskripsi dapat digunakan sebagai label tautan terhadap berkas tersebut.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
id: Pisahkan ekstensi berkas dengan spasi atau koma dan jangan tambahkan titik di depannya.
