Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: edit
is: breyta

en: Audio
is: Hljóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
