Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Minimum Width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ
