Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: edit
mn: засварлах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
