Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: edit
sl: uredi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Not installed
sl: Ni nameščeno
