Media Responsive Theme (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo
