Media Responsive Theme (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
