Media Responsive Theme (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Bottom 4
hu: Alul 4

en: Enter your Twitter username.
hu: A Twitter felhasználónév megadása.

en: Facebook Username
hu: Facebook felhasználónév

en: Enter your Facebook username.
hu: A Facebook felhasználónév megadása.
