Media Skyfish (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: ID
am: አይዲ

en: Close
am: ዝጋ
