Media Skyfish (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Filename
be: Назва файла

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
