Media Skyfish (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Search
de: Suche

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: Filename
de: Dateiname

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Close
de: Schließen

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Show more
de: Weitere anzeigen

en: No images found.
de: Keine Bilder gefunden.
