Media Skyfish (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Close
el: Κλείσιμο
