Media Skyfish (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo
