Media Skyfish (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Close
et: Sulge
