Media Skyfish (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: Close
eu: Itxi
