Media Skyfish (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Search
fr: Rechercher

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Close
fr: Fermer

en: Show more
fr: En afficher plus

en: Photographer
fr: Photographe

en: No images found.
fr: Aucune image trouvée.
