Media Skyfish (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Close
gl: Pechar
