Media Skyfish (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Close
gu: બંધ
