Media Skyfish (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Dimensions
he: מימדים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Close
he: סגירה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
