Media Skyfish (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Search
hi: खोज

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: ID
hi: आईडी

en: Close
hi: बंद करे

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
