Media Skyfish (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Keywords
hr: Ključne riječi
