Media Skyfish (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Search
ja: 検索

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Keywords
ja: キーワード

en: Close
ja: 閉じる

en: Copyright
ja: 著作権
