Media Skyfish (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი
