Media Skyfish (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە
