Media Skyfish (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Close
lt: Uždaryti
