Media Skyfish (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Close
nn: Lukk
