Media Skyfish (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Close
pl: Zamknij

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Show more
pl: Pokaż więcej
