Media Skyfish (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Close
ro: Închideți
