Media Skyfish (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Close
se: Gidde

en: Show more
se: Čájet eanet
