Media Skyfish (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Close
sl: Zapri
