Media Skyfish (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: ID
sr: ИД
