Media Skyfish (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Close
ta: மூடு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
