Media Skyfish (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Close
te: మూసివేయి
