Media Skyfish (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Close
tr: Kapat

en: Copyright
tr: Telif hakkı
